.::  Prefabrik Ev  ::.
.
   
       
   
             
     
             
     
             

1- DIŞ VE İÇ DUVAR PANOLARI: İç ve Dış duvarlar 80x1250x2500 mm ebatlarında çift taraflı çimentolu yonga levhadır. Isı yalıtımı için 44 mm kalınlığında polistiren köpük kullanılır. Isı iletim kat sayısı K:0.64 kcal/m2 dir.
2- DUVAR BİLEŞİMİ: Birleşim elemanları özel U ve H profilleri DKP sac malzemeden bükülerek özel kenet sistemi ile birleştirilir. Kenarlarında radius oluştuğundan terleme sonucu paslanma olmaz.
3- KAPILAR: Dış kapılar Çelik doğramadan 80x200 cm. ölçülerindedir. İç kapılar 80x200 ölçülerindedir. İç kapılar metal kasalı olup kanatları çift taraflı mdf pres kaplamadır. Dış kapılara silindirik iç kapılar gömme kilit takılmaktadır.
4- PENCERELER: PVC doğrama olup 100x120 ölçülerindedir. Camlar 4+9+4 mm ısı camdır. Vasistaslar PVC doğrama olup 40x60 ölçülerindedir.
5- TAŞIYICI KONSTRÜKSİYON: Çatı makası kutu profilden ve DKP sac olan özle profilden imal edilir. Bina boyunca her 125 cm.de bir çelik makas vardır. Kolonlar DKP sacdan imal edilen özel profildir. Aşıklar 5x5 cm ahşaptır. Bağlantılar cıvata ve somun sistemi olup defalarca sökülüp takılabilir.
6- TAVAN VE İZOLASYON: Tavan kaplaması olarak 12,5 mm kalınlığında alçıpan levha kullanılır. Tavan izolasyonu 80 mm kalınlığında cam yünü ile sağlanır. Tavan birleşimi çatı makasları altına kaynatılan DKP sac malzemeden bükülerek ezme yapılır. Sacın kenarlarında radius oluştuğunda terleme sonucu paslanma oluşmaz. Alçıpan birleşim elemanları elektro statik boyalı alüminyum malzemeden imal edilmiştir. Tavan ısı iletim kat sayısı K:0,49 kcal/m2 dir.
7- ÇATI KAPLAMASI: Ahşap aşıklar üzerine 0.50 mm galvaniz tarapez sac veya  Ondulune çakılır. Bina etrafında 20 cm genişliğinde DKP sacdan bükülmüş saçak vardır.  PVC yağmur dereleri ve inişleri takılmaktadır.
8- BOYA: Müşteri İsteğine göre belirlenir.
9- ELEKTRİK TESİSATI: Tüm tesisat TSE'li PVC kablo kanalı ile dışardan döşenir.
10- SIHHİ TESİSAT: Temiz su tesisatı PVC esaslı beyaz boru sıva üstü yapılır. Pissu tesisatı PVC esaslı borudur. Vitrifiyeler ve aksesuarlar TSE malzemedir.

TEKNİK ÖZELLİKLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKI FİRMAMIZA AİTTİR.